Kávovary střední

aulika-evo-focus

Profesionální automatický kávovar zvládne náročný provoz v kancelářích i menších provozech. Zajistí vysoký výkon po celý den a díky velkokapacitní nádržce na vodu o objemu 2,2 litru není třeba její časté doplňování. Zásobník na kávu pojme 500 g kávy a nádoba na odpadní kávu 20 porcí kávy. Kávu vám namelou kvalitní ocelové mlecí kameny s nastavitelnou hrubostí mletí. Mezi další přednosti patří automatické čištění, automatický program na odvápnění, snadná údržba, bojler z nerez oceli a digitální displej. Spořit energii můžete nastavením energeticky úsporného módu nebo díky funkci automatického vypnutí. Jedním stisknutím připravíte váš oblíbený nápoj. Funkce One Touch umožní také přípravu mléčných specialit jako jsou např. cappuccino nebo latté macchiato. Při přípravě espressa lze připravit 2 šálky současně. Kávovar je vybaven kapučinátorem, systémem předspaření, nastavitelným množstvím kávy či výškově nastavitelným výtokem kávy. 

Aulika Focus má dva nezávislé vodní okruhy, dva bojlery a dvě vodní pumpy. aulika-evo-focus

Aulika Office

Aulika Office je ověřený, robustní a spolehlivý kávovar, který zajišťuje spolehlivý výkon i ve vysokých místech denní spotřeby. Čištění a údržba stroje Aulika Office je snadná díky přítomnosti kompletní sady příslušenství pro údržbu dodávané se strojem, včetně vodního filtru, mazacího tuku a čisticích tablet pro spřovací jednotku. Aulika Office splňuje požadavky profesionálů na přípravu kávy.

Aulika

Aulika Top je ověřený, robustí a spolehlivý kávovar. Osvědčené profesionální technické řešení řady Aulika bylo integrováno novým kapacitním rozhraním s podsvícenými fotografickými ikonami, které nabízí širokou škálu nápojů přímo do šálku. Dvojitý hydraulický okruh, zásobníky vody a kávy s velkou kapacitou a přítomnost funkcí, jako je vysokorychlostní Cappuccino, které zkracuje čas potřebný pro přípravu nápojů na bázi mléka, zajišťují spolehlivý výkon i ve vysokých místech denní spotřeby. Čištění a údržba stroje Aulika Top HSC je snadná díky přítomnosti kompletní sady příslušenství pro údržbu dodávané se strojem, včetně vodního filtru, mazacího tuku, čisticího prášku pro okruh mléka a čisticích tablet pro spřovací jednotku. Aulika Top HSC splňuje požadavky profesionálů na přípravu kávy.

Aulika TOP EVO_1

Aulika Evo Top HSC je dokonalá směs moderního, sofistikovaného designu a robustní, spolehlivé technologie. Osvědčené profesionální technické řešení řady Aulika bylo integrováno novým kapacitním rozhraním s podsvícenými fotografickými ikonami, které nabízí širokou škálu nápojů přímo do šálku. Výdejní stojan Aulika Evo Top byl navíc vybaven modrými a bílými LED světly, která se zapínají a vypínají po fázích přípravy nápojů a poskytují nádech elegance a sofistikovanosti. Konečně dvojitý hydraulický okruh, zásobníky vody a kávy s velkou kapacitou a přítomnost funkcí, jako je vysokorychlostní Cappuccino, které zkracuje čas potřebný pro přípravu nápojů na bázi mléka, zajišťují spolehlivý výkon i ve vysokých místech denní spotřeby . Čištění a údržba stroje Aulika Evo Top HSC je snadná díky přítomnosti kompletní sady příslušenství pro údržbu dodávané se strojem, včetně vodního filtru, mazacího tuku, čisticího prášku pro okruh mléka a čisticích tablet pro varnou jednotku. Aulika Evo Top HSC je nový stroj Saeco, který splňuje požadavky profesionálů na přípravu kávy.

top evo detail