Nápojové automaty

Pokud chcete zvýšit již tak vysoký komfort Vašich služeb Vašim zákazníkům, případně zpříjemnit pracovní prostředí Vašim zaměstnancům, jste na správném místě. Připravíme Vám řešení na míru, se správným automatem, správné velikosti a optimální kapacitou nápojů.

9240oasi400

Oasi je nový volně stojící automat Saeco pro horké a studené nápoje. Nové zařízení navržené tak, aby poskytovalo produkty nejvyšší kvality, v tradici společnosti, s moderním a atraktivním vzhledem. Jednotka Saeco, která produkuje vynikající italské espresso s pouhými 6 gramy mleté ​​kávy, spolu se systémem řízení rozpustných produktů s proměnnou rychlostí, zaručuje kvalitu a spolehlivost stroje, který má silný poměr kvalita / cena. Stroj je modulární, aby byl schopen nabídnout širokou škálu možností. Kromě kávových zrn je možné naplnit stroj až 5 různými rozpustnými produkty, celkem 42 programovatelných nápojů. Oasi byl navržen tak, aby usnadňoval servis a údržbu. Otevřením dveří, kde jsou nainstalovány dávkovače nápojů, cukru a míchadel, jakož i platebních systémů, je okamžitě zřejmé, že se jedná o racionální stroj, který se snadno ovládá. Tento model lze spárovat se stroji na výrobu občerstvení a jídla Saeco Artico.

oasi400 big_edited

3175oasi600

Saeco Cristallo Evo 600 je volně stojící nápojový automat pro výdej horkých nápojů. Je impozantní z každého úhlu - jeho inovativní design podtržený decentní a elegantní linkou ve tvaru písmene U zvýrazní styl každého prostoru. S výdejní kapacitou až 550 kelímků, širokým výběrem až 39 rozličných produktů a nesrovnatelnou jednoduchostí údržby díky revoluční, Saeco patentované, rotační přístupové desce je tento zázrak mezi nápojovými automaty ideální do středně velkých až velkých lokací. Saeco Cristallo Evo 600 se dá také kombinovat se snackovým automatem Aliseo. Pomocí rozšiřujícího kitu lze Saeco OASI 600 proměnit v řídící "master" a Aliseo v podřízený "slave" a vytvořit tak kompletní řešení s jednoduchou obsluhou pro jakýkoli typ provozu.

oasi400 big_edited

cristallo-evo-400 (1)

Výsledkem spolupráce s designérem Giulianem Galeazzi je tato úspěšná řada strojů na horké nápoje se zcela novým designem s hliníkovými vložkami, moderní a emocionální grafikou a novým barevným displejem. Cristallo Evo 400, volně stojící stroj navržený a vyvinutý pro snížení údržby a servisu, vyvíjí a obnovuje svůj vzhled; jeho výkon je vylepšen díky inovativní technologii Gran Gusto. LED osvětlovací systém pomáhá snižovat spotřebu energie. Stroj má 5 kontejnerů a nabízí až 42 různých nápojů.

evo-600-online (1)

Saeco Cristallo Evo 600 je olně stojící nápojový automat pro výdej horkých nápojů. Je impozantní z každého úhlu - jeho inovativní design podtržený decentní a elegantní linkou ve tvaru písmene U zvýrazní styl každého prostoru. S výdejní kapacitou až 550 kelímků, širokým výběrem až 39 rozličných produktů a nesrovnatelnou jednoduchostí údržby díky revoluční, Saeco patentované, rotační přístupové desce je tento zázrak mezi nápojovými automaty ideální do středně velkých až velkých lokací. Saeco Cristallo Evo 600 se dá také kombinovat se snackovým automatem Aliseo. Pomocí rozšiřujícího kitu lze Saeco Cristallo Evo 600 proměnit v řídící "master" a Aliseo v podřízený "slave" a vytvořit tak kompletní řešení s jednoduchou obsluhou pro jakýkoli typ provozu.

canto-doppio-espresso-dual-cup_specs_2x

Pokud jde o technologické inovace a vysoce kvalitní nápoje, Necta Canto Dual Cup je ve své vlastní třídě. S kombinací přehledného stylu a decentně stylové linie, Canto jednoduše svítí elegancí. Díky inovativním technologiím jsou nápoje všech odrůd dodávány v optimální kvalitě a podávány v šálku, který lépe vyniká jejich chuti.
Od dokonalých italských espress a autentických anglických čajů až po pěnivý cappuccinos a smetanové čokolády jsou všechny individuální chutě zajištěny v tomto příkladu jemného italského řemeslného zpracování.

braumann

BR3 I je plně automatický stroj, který kromě kávy, mléka a cukru pojme čtyři další instantní produkty. Zařízení má kapacitu 650 kelímků. Díky své velikosti je BR3 I vhodný pro velké provozy a stravovací stanice
pro přestávky. Automat lze použít se všemi dostupnými platebními systémy, jako je např. měniče peněz, karty a klíčové systémy a také čtečky bankovek komunikují. Software lze detekovat přes USB port.