Kavamat - když chcete dát žízni mat

obrazek profil Seznam

První kávu z našich automatů jste si mohli vychutnat počátkem roku 1995 . Začínali jsme jako „firma jednoho muže“ v malých pronajatých prostorách na Opavsku.

V roce 1996 jsme se přestěhovali do větších pronajatých prostor v areálu mošnovského letiště, což nám umožnilo se rychleji rozvíjet a počátkem roku 1998 jsme provozovali již 100 nápojových automatů.

V průběhu dalších let jsme počet našich provozovaných automatů zněkolikanásobili a bylo nutné uvažovat o pořízení větších prostor. To se nám podařilo již v roce 2006 , kdy jsme zakoupili bývalou zemědělskou usedlost ve Staré Vsi nad Ondřejnicí - Košatce nedaleko mošnovského letiště. Během jednoho roku se nám podařilo tento objekt kompletně zrekonstruovat a v průběhu roku 2007 jsme se do nových prostor přestěhovali.

U příležitosti 15. výročí založení naší firmy ( 2010 ) jsme přinesli na vendingový trh naši vlastní instantní kávu Kavamat Jubileum, kterou také úspěšně exportujeme do zahraničí.

V roce 2011 jsme přidali do naší nabídky také vlastní zrnkovou kávu, Kavamat Premium Espresso, kterou můžete ochutnat i v našich nápojových automatech s čerstvě mletou kávou.

Od roku 2012 jsme Vending & Professional Partner of Saeco International Group. Stali jsme se tím oficiálním autorizovaným servisním střediskem a vendingovým partnerem společnosti Saeco na Severní Moravě.

V roce 2018 představujeme vlastní brand - CAFÉ REPUBULICA

2019 - spouštíme eshop, jsme dostupní pro celou ČR