Prodejní automaty

V nepřetržitých pracovních provozech, nebo na veřejných prostranstvích, tady všude můžete nabídnout svým zaměstnancům, nebo zákazníkům také občerstvení a něco chutného. Máme k dispozici širokou nabídku strojů, které obsáhnou ten správny sortiment.

Artico S

Nová produktová řada Saeco Artico. Tato úspěšná řada snack & food strojů má zcela nový design a moderní grafiku. Artico S je nová generace 6-spirálních automatů na potraviny s 6 odnímatelnými podnosy pro výdej občerstvení, studených nápojů v plechovkách nebo lahvích a v konfiguraci potravin (od 0 ° do 4 ° C) také pro sendviče a čerstvé produkty. Dokonale se hodí k volně stojícímu prodejnímu automatu Cristallo Evo 400, s nímž lze sdílet platební systém.

artico M

Nová produktová řada Saeco Artico. Tato úspěšná řada snack & food strojů má zcela nový design a moderní grafiku. Artico M je nová generace 6-spirálních automatů na potraviny s 7 odnímatelnými podnosy pro výdej občerstvení, studených nápojů v plechovkách nebo lahvích a v konfiguraci potravin (od 0 ° do 4 ° C) také pro sendviče a čerstvé produkty. Dokonale se hodí k volně stojícímu prodejnímu automatu Cristallo Evo 600, s nímž lze sdílet platební systém.

ArticoL

Nová produktová řada Saeco Artico. Tato úspěšná řada snack & food strojů má zcela nový design a moderní grafiku. Artico L je nová generace 8-spirálních automatů na potraviny s 7 odnímatelnými podnosy pro výdej občerstvení, studených nápojů v plechovkách nebo lahvích a v konfiguraci potravin (od 0 ° do 4 ° C) také pro sendviče a čerstvé produkty. Dokonale se hodí k volně stojícímu prodejnímu automatu Cristallo Evo 600, s nímž lze sdílet platební systém, nebo také Atlante Evo 500/700.